Anastasia
11.10.2017
19:00
Letohrad
Dům kultury
Google Mapy

Patrik Kee vystoupí v druhé části představení Anastasia jako hudební host.

„Anastasia“
Činoherní hudební představení.

Účinkují: GABRIELA FILIPPI a MÁRIO KUBEC

Nové představení Léčivého divadla „Anastasia“, je vytvořeno podle stejnojmenné knihy Vladimíra Megreho. Jedná se o příběh ženy, která žije uprostřed divoké přírody a má schopnost uzdravovat duši a tělo člověka. Tento příběh vás navrátí ke smyslu a radosti ze života.

Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na zemi.
Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v novém činoherním představení Anastasie, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky.
„Ti, kteří dokáží pochopit
své předurčení a podstatu
nekonečnosti
začnou žít šťastně, věčně
se převtělujíce,
neboť svými myšlenkami
sami vytvoří
svou šťastnou nekonečnost“.
Anastasie

Host: Rafael EbRampti

Autor metody a nauky Colorologie®, mentor, lektor a učitel, zakladatel a nositel hlavní vize obecně prospěšné organizace Eu Vicus Graliae z.s. – EUVIGRA Člověk s přirozeně probuzenou schopností velmi hlubokého a empatického vhledu do souvislostí, zákonitostí a mechanismů spletitých tkaniv života, podstaty člověka a vůbec všeho, co souvisí s jeho existencí. 12 let provozoval Centrum poskytující služby v oblasti péče o tělo a duši. Více jak 10 let působí jako lektor, vede kurzy, sebezkušenostní semináře a workshopy. Jeho působení čítá stovky hodin individuální konzultační a poradenské činnosti v rovinách osobního růstu, působí také jako učitel v oblasti lidské spirituality a duchovního poznání. V současnosti žije a působí na Vysočině, kde působí jako Colorolog® a učitel a kde svou činnost rozvíjí jím založená obecně prospěšná organizace. K jeho všestranným zájmům patří chov Včel a zejména práce s lidmi. http://euvigra.org/