Anastasia
12.4.2018
18:30
Bystřice pod Hostýnem
Kino klub Sušil
Google Mapy

Patrik Kee zazpívá jako hudební doprovod druhé části představení, kde si bude Gabriela Filippi povídat s hostem, kterým je:
Taunia Atimirain Christová  – žena terapeutka se Sluncem  v duši a v srdci. Jejím hlavním tématem je Slunce jako cesta ke zdraví.

činoherní představení: „ANASTASIA“

Na motivy knižního bestselleru Vladimíra Megreho, autora souboru Zvonící cedry. Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na zemi. Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v novém činoherním představení Anastasie, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky. „Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce, neboť svými myšlenkami sami vytvoří svou šťastnou nekonečnost“. Anastasie Představení, které vám změní život, tak jako tvůrcům samotným :-). Podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho.

Účinkují: GABRIELA FILIPPI a MÁRIO KUBEC