Anastasia
15.12.2019
Praha
Klub Lávka
Google Map
Vstupenky

ANASTASIA

Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na Zemi.Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v novém činoherním představení Anastasia, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky.

„Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce,neboť svými myšlenkami sami vytvoří svou šťastnou nekonečnost“. Anastasia

Představení, které vám změní život, tak jako tvůrcům samotným :-). Podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho, přeloženého do dvaceti jazyků.

Účinkují: Gabriela Filippi a Mario Kubec

1. část – představení (cca 1 hod. 15 min)
15 min přestávka – možnost nákupu CD, audio knih a meditačních CD
2. část večera: povídání Gabriely s jejím hostem (cca 1 hodinu)

Host: Pavel Moric –  pomáhá lidem zprostředkovat nové a hlubší vhledy do životních situací, které jim umožní více pochopit, jak věci fungují a lépe se zorientovatv sobě i ve vnějším světě. www.pavelmoric.com
S hudebními vstupy vokálního  improvizátora Patrika Kee
www.patrikkee.cz

Předprodej vstupenek:
https://www.ticketportal.cz/event/Lecive_divadlo_Anastasia

nebo na pokladně Klubu Lávka, Novotného lávka 201/ 1, Praha 1, www.lavka.cz tel.: 221 082 288 každý den od 9 – 16:30 hod. V případě, že budou vstupenky v síti Ticketportal.cz již vyprodané, volejte tel. číslo pokladny Klubu Lávka 221 082 288, anebo produkci Léčivého divadla 608 400 146.