Celodenní seminář s Patrikem
4.4.2020
10:00
Opočno
Ateliér Renata

Seminář intuitivního zpěvu a smyčkování na loopstationu s Patrikem Kee

Zveme Vás na vyklidněný seminář, který je pro všechny, kteří rádi zpíváte, máte ze zpěvu radost a toužíte opět nalézt odvahu zpívat.

Právě prosřednictvím zpěvu a práce s hlasem začal příběh chlapce, který se proměnil ve vědomou bytost plnou lásky, soucitu a přijímání. Patrik je přesvědčen, že stačí málo a člověk se lehce rozpomene na to kdo skutečně je, byl a jak se cítil, než si osvojil rady a naučené programy o tom jak má vnímat chování svého okolí.

Zpěv je dar, který nám umožňuje se i uzdravit a povznést nad přehnané emoce, které často způsobují, že se můžeme lehce dostat mimo svůj střed. Pojďme znova nalézt rovnováhu a přijměme se právě takový jací jsme.

Patrik Vás s lehkostí provede, inspiruje a nabídne sdílení zkušeností, které během dvaceti let studia hudby nasál a stále nasává.

Co můžete čekat:

– uvolňovací a protahovací cviky

– vědomé dýchání

– rozezvučení

– pauza na oběd

– intuitivní zpívání

– zasvěcení do práce na loopstationu a tvoření s ním

termín a čas konání semináře:  ….. od 10.00 – 16.00

———————————

Milí přátelé,

během těch několika let co zpívám veřejně se setkávám se zkušenostmi lidí, kteří uvěřili slovům a větám proměněným v emoce, které si nesou stále sebou v paměti jako něco, co je neměnné a jedinou pravdou.

např.

-neumím zpívat,

-raději to ani nebudu zkoušet,

-nechci rušit svým zpěvem ostatní,

-můj hlas je otřesný,

-prý mám zpívat jen v sebeobraně apod.

Za sebe vím, že to je jen v hlavě a dá se velice jednoduše přijmout jiný pohled na sebe samotného a to jak zpívám.

Seminář je vhodný přesně pro Vás, kteří by jste zase moc rádi zpívali a také pro všechny ostatní zpěváky a loopstationové nadšence.

Během semináře Vám představím svůj pohled na zpěv, bude se zpívat tak jak to cítíme, bez omezení a s podporou, každý bude mít svůj prostor ze kterého může nebo nemusí vystoupit, bude pauza na oběd a zase zpívání. Závěrem představím nástroj na který tvořím svou intuitivní hudbu a Vy, když budete chtít si budete moci přímo vyzkoušet jak to funguje hrát si s Loopstationem nebo si jen tak užijete poslech.

Těším se na Vás přátelé, s pozdravem, Patrik

 

více informací najdete zde: http://www.baravojnarova.cz/?fbclid=IwAR2giO6ULKhuQpb8PeurtEbOYuvhrTcz6kJUIrP1iuBN4TjpVj5UAvlKKW4