Česko-Slovenské Plynutí
7.12.2023
18:30
Ostrava
Janáčkova konzervatoř
Česko-Slovenské Plynutí je součást série dvou představení založených na hudební a taneční improvizaci. Na jevišti se představí čeští a slovenští interpreti, aby připomněli, že ačkoliv uplynulo 30 let od rozdělení našich zemí, zůstávají obě v těsném společenském, a hlavně uměleckém kontaktu. Ideou je nejen propojení dvou zemí, ale rovněž generací a uměleckých oborů. Na jevišti se setkají renomované stálice současné taneční scény se studenty, mladými adepty na celoživotní taneční kariéru a improvizovat budou rovněž hudebník a light designer.
Datum:
7.1.2.2023 Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Tanec:
Michal Heriban
Mikuláš Juřík
Martina Hajdyla Lacová
Adina Mlčáková
Daniel Raček
Jana Ryšlavá
Kristýna Slezáková
Vladislav Benito Šoltys
Vokální improvizace:
Patrik Kee Kedzierski
Light design:
Jakub Labor
Produkce:
Kristýna Slezáková
Vladislav Šoltys
Vstupné:
základní: 350kč
studenti/zaměstnanci JKO: 250kč
studenti JKO: 150kč
děti do 15let/ZTP: 100kč, doprovod ZTP zdarma
Tyto částky jsou jakýsi ideál, který si představujeme, pokud je Vaše situace umožňuje. Ale víme, že krize zasahuje všechny a doléhá na nás, proto pokud chcete přijít na naše představení a můžete si dovolit jen méně, zaplaťte, co můžete. I tak vás rádi uvidíme v hledišti. Rovněž poskytujeme slevu větším skupinám.
Vstupenky rezervujte na emailu plynutizs@gmail.com, na telefonu 778023918 a platbu posílejte na účet: 4637397023/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte druh vstupenky a jméno. Bude na vás čekat u vstupu na představení.
Projekt vznikl za podpory:
Fond na podporu umenia
Moravskoslezský kraj
Nadace Život umělce