Gošárna 28
29.10.2022
19:00
Chotěboř
Hotel Fantazie

Přátelé, TĚŠÍME SE na vás na řijnové Gošárně 28!

Tentokrát čtyřdenní! Díky státnímu svátku v pátek 28. října budeme začínat už od čtvrtka.
Těšíme se na vás! Protože v této době vnímáme osobní kontakt, sdílení a vzájemnou posilu jako nesmírně DŮLEŽITÉ.

Toto setkání věnujeme PARTNERSKÝM VZTAHŮM a jejich DUCHOVNÍM SOUVISLOSTEM.
Máme domluvené zajímavé hosty a program vždy ladíme a dotváříme průběžně. Vystoupí třeba manželé Tibor a Marie Abelovi, kteří po smrti syna založili onkologickou nadaci www.usmevnejenprokrystofa.cz. Jejich příběh není smutný, ale naopak plný naděje a pomoci pro druhé.
Vystoupí například spisovatel a filozof Jan Konfršt s manželkou Jitkou – https://www.povidanisjanem.cz, kteří pohovoří o duchovní cestě manželů, dále Mudr. Vladimír Čížek promluví na téma partnerské vztahy a homeopatie – https://homeopat.infoDalší zajímaví hosté vás čekají a překvapí.
Budeme Vás průběžně informovat.

Hudbou nás potěší Patrik Kee a Standa Klapuch a dále PÍSNĚ ZEMĚ – Veronika a Veronika. Díky čtyřem dnům chceme také věnovat více volného času naší vzájemné komunikaci a poznávání

Protože očekáváme zesílený zájem, neváhejte s přihláškou. Předvánoční Gošárna navíc není jistá, tak to bude možná poslední letošní setkání, a pak až na jaře… 🙂
Tato Gošárna je koncipována i jako možnost nových poznání a seznámení… Na akci tedy můžete přijet i singl… 🙂 Díky a těšíme se na vás.
Přijeďte SDÍLET jedinečnou atmosféru Gošáren a poznávat nové příběhy, témata i přátele. Společně „dobijeme baterky“ a zase si připomeneme, že s touhou po duchovním poznání nejsme sami.

Více zde: https://www.goscha.cz/besedy-a-akce/