Koncert Patrika Kee a Ecstatic dance s DJ Petr Toman
17.3.2024
18:30
Praha
V-LIFE v pasáži ČTK

Rádi bychom vás pozvali na koncert Patrika Kee, úžasného hlasového improvizátora, který bude doplněn Ecstatic dance, jímž bude provázet DJ Petr Toman, spolutvůrce Orlického Ecstaticu.

Tato jedinečná kombinace Patrika a Petra vás provede nezapomenutelným extatickým tanečním a poslechovým zážitkem, kdy se bude kombinovat zpěv Patrika Kee s Ecstatic dance, do kterého bude Patrik svým hlasem vstupovat a nakonec bude setkání zakončeno hudební lázní, tak abychom měli možnost nechat v sobě rozplynout nával energie, který vytvoříme v průběhu večera.

Máme se na co těšit a byla by škoda si tuto jedinečnou a neopakovatelnou událost nechat uniknout.

Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou. Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.

V průběhu večera bude zajištěno občerstvení, do prostoru je nutné se přezouvat.

Prostor bude otevřen od 17.45h a program začne v 18.30h

VSTUPNÉ:

Členové klubu: 450,- Kč v předprodeji, na místě 500,- Kč
Veřejnost: 500,- Kč v předprodeji, na místě 550,- Kč

místo: V-LIFE

Opletalova 915/5
Pasáž ČTK (Václavské nám. – Opletalova ul., vstup proti Divadlu Radka Brzobohatého)