Advent Plný Křídlení
29.11.2018
17:00
Ostrava
GONG DOlní Vítkovice

Patrik Kee vystoupí na Adventu Plném Křídlení.

XIII. ročník již posedmé proběhne v multifunkční hale Gong v Dolní oblasti Vítkovice. Festivalu dobročinnosti, dopoledních  workshopů, odpoledního setkání příznivců i slavnostního večera, určeného na podporu a propagaci místních neziskových organizací, se účastní tradičně okolo 2000 návštěvníků a aktivně zapojují desítky místních neziskových organizací s cílovou skupinou přes 87 000 klientů.

“Projekt má silný emoční náboj, je v něm uloženo mnoho dobrého. Sjednocuje zvláštně lidi, vytváří síť dobrovolníků a propojuje subjekty z různých sfér společnosti. Během desetiletí se z něj stal živý organismus. Synergie z něj plynoucí způsobuje nejen vyšší kvantitu, ale taky vytváří zcela novou kvalitu. Díky všem, kdo v tom lítáte s námi!”

Ing. Lucie Houthoofdtová, organizátorka a koordinátorka projektu ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ 2006 – 2018

Organizace se prezentují prodejními stánky s výrobky a občerstvením, vystoupeními členů a klientů, dražbou předmětů, vlastními projekty v kreativní zóně a nově také odborným seminářem. Projekt propojuje světy, svolává ty, kteří nejen pomáhají, ale umí šířit radost a dobro mezi lidmi. Jde o silnou motivaci pro uživatele služeb zapojených neziskovek, vzájemné propojení do sítě „křídlících“ organizací s podobným zaměřením a propojení s dalšími skupinami zdravých obyvatel. Projekt mění prostřednictvím kultury, kreativity a dobročinnosti atmosféru v komunitě, probouzí dárcovství, motivuje dobrovolníky a přináší smysluplnou zábavu.

Hlavní cíle projektu:

➔ Zapojit během adventního období do spolupráce ve prospěch místních neziskovek dobrovolníky, instituce, školy, úspěšné společensky odpovědné firmy i významné osobnosti.

➔ Informovat veřejnost a motivovat jednotlivce.

➔ Ve spolupráci s KŘÍDLENÍ nadačním fondem podpořit v ČR ojedinělou platformu pro systémový fundraising.