Léčivý víkend v Květu života – setkání bylinkářů
15.10.2022
19:00
Kuroslepy
KALIMETA

Svátek bylinkářů ♥

14.10. – 16.10. 2022 (od pátku 18:00 do neděle 15:00)

Léčivý víkend v Květu života – setkání bylinkářů

Těšit se můžete na Vláďu Vytáska, Jolanu Křižkovskou (Šopovovou), Radku Svatošovou, Jaroslava Duška a další bylinkáře a vzácné hosty. Večerní program pro nás zajistí zpěvák a improvizátor Patrik Kee. Po celý víkend nás čekají přednášky, workshopy a vycházky do okolní přírody. Podrobné informace o programu a místě konání obdrží přihlášení účastníci nejpozději dva týdny před konáním akce.

PŘÍSPĚVEK: 7 580 Kč

• Příspěvek pro organizátory: 3 600 Kč

• Příspěvek na prostor, ubytování a jídlo po celý víkend: 3 980 Kč

Organizační informace k setkání:

Setkání se koná v unikátním kruhovém prostoru KALIMETA. Toto místo v sobě nese energii klidu a souznění. Ubytování je v krásných hotelových pokojích a můžete se také těšit na skvělé veganské jídlo, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou. K dispozici je také finská sauna s masérnou. Lesy okolo Kalimety jsou smíšené a spadají do přírodní rezervace řeky Oslavy a Chvojnice.

Budeme začínat v pátek v 18 hod společnou večeří. Příjezd je však možný již odpoledne po 15 hod, kdy se můžete projít na procházku po krásném okolí, ubytovat se na pokoj, naladit se na prostor Kalimety apod. Jsou zde převážně třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou, rozvržení na pokoje bude náhodné nebo dle domluvy s účastníky na místě.

Více o události najdete zde: https://www.kalimeta.cz/post/svatek-bylinkaru

Těšíme se na Vás.