Letní kakaová taneční ceremonie v Údolí volavek
15.7.2022
16:30
Řešín
Údolí volavek

Přijďte se nechat unášet vírem léta, hudby a tance do Údolí volavek. Zveme vás na letní taneční kakaovou ceremonii s koncertem Patrika Kee…

Místo: Údolí volavek a odkaz na stránky: https://www.udolivolavek.cz/l/letni-kakaova-tanecni-ceremonie/

Cena: 4.400,-Kč

Je tady možnost přijet jen na jeden den = cena na míru

Přijďte se nechat unášet vírem léta, hudby a tance do Údolí volavek. Zveme vás na letní taneční kakaovou ceremonii s koncertem Patrika Kee. Během tohoto víkendu si poslechnete také gospelovou královnu Leonu Gyöngyösi, zažijete klidové i pohybové meditace, dechová cvičení a hlavně pobyt s úžasnými lidmi v nádherné přírodě plné lesů a rybníků.

Program:

zahájení v pátek v 18 hod., uvítání, meditace, koncert Leony Gyöngyösi

sobota:

– Oshova dynamická meditace

– koupání v rybníku

– trans dance – terapie tancem s Denisou Linhartovou

– hudební harmonizace s Kamilem Štědrákem aktivující propojení se s vnitřní vodou v nás i s vodou Matky Země

– kakaová ceremonie s meditací a napojením na přírodu vedená Filipem Linhartem a následující taneční letní party s koncertem Patrika Kee

– pokračování s tancem, bubny, didgeridoo

neděle ráno pro zájemce dechová cvičení, koupání v rybníku, procházka, odjezd

 

Kakaová ceremonie otevírá srdce, umožní vám propojit se sami se sebou a s ostatními hlubším způsobem. Zjemní vaše vnímání, prožijete radost a lásku a to ještě o mnoho více v tanci a pohybu. Duše kakaa je ženská síla, která nás učí, že se v životě máme radovat, a to teď a tady.

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasíláme emailem před akcí. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

Přihlášení:

mobil : 603171612 nebo 724074839

email: info@udolivolavek.cz

Kurzem vás budou provázet:

Leona Gyöngyösi je známá česká gospelová a soulová zpěvačka. Její hlas léčí a otevírá lidská srdce. Jak sama říká ,,hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky“…..

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.

Denisa Linhartová je průvodkyní osobního rozvoje, terapie tancem, terapie přírodou a roční školy „Léčivá síla ženy“.  Je také zakladatelkou projektu „Relaxačních her pro děti“.

Kamil Štědrák je hudební skladatel a multiinstrumentalista, který svými harmonizacemi umožňuje lidem vstoupit do stavu rozšířeného vědomí, v němž se na úrovni vědomí i hmoty dokáží propojit s Matkou Zemí a posunout svoje bytí do vyšších úrovní.

Filip Linhart se zaměřuje na sílu mysli, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek.