One Tribe Healing Gathering
9.12.2022
18:00
Frýdek-Místek
Národní dům
Vstupenky
Zvu Vás přátelé na událost, kde Vám zazpívám.
Před koncem roku bychom Vás rádi pozvali ještě na jednu událost.
Tentokrát trošku jiného charakteru. Přijďte si s námi zameditovat a odpočinout si od předvánočního shonu.
Můžete se těšit na tyto interprety:
⭐️ HANDPAN CIRCLE ⭐️
Dovolujeme si Vám představit léčivé nástroje magicpan/handpan od výrobce Vojty Mejzlíka.
Můžete se těšit na uklidňující, relaxační a meditační hudbu jak od jednotlivého vystupujícího, tak i ze společného hraní na tyto léčivé nástroje.
⭐️ ZA HRANICEMI TICHA ⭐️
Tato hudba vychází z meditativního ponoru a společného improvizovaného souladu s přítomným okamžikem, prostorem a bytostí v něm přítomných. Při poslechu dochází k celostní harmonizaci, uvolnění a relaxaci.
Zazní gongy, sun drum, steel drum, tibetské mísy, zvonkohry, kalimba, sansula, tampura, kora, koncovka, bubny, djembe, darbuka, šamanský buben, rámový buben, chřestidla a další.
⭐️ PATRIK KEE KEDZIERSKI ⭐️
Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.�Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.
Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.
Nakonec uslyšíte chilloutový a deep housový set.
Více info už brzy.
S sebou si můžete vzít karimatky, deky, podložky, ať se cítíte pohodlně.
Vstupné 400,-
Těšíme se na Vás. ONE TRIBE