Tomáš LUKAVEC a Sandra POGODOVÁ – Poprvé v Olomouci se „ZÁKONY BOHATSTVÍ“.
1.10.2023
18:00
Olomouc
Kino Metropol

 

Zvu Vás přátelé na besedu se Sandrou a Tomem, kterou hudebně doprovodím.

 

Exkluzivní setkání s Tomášem Lukavcem a Sandrou Pogodovou poprvé v tomto formátu v olomouckém kině Metropol v neděli 1.10.2023 od 18 hodin.

Uslyšíte poutavé povídání nejen o Thajsku a Srí Lance, ale také načerpáte životní inspiraci od těchto skvělých hostů a to vše vždy s nadhledem i duchovním přesahem.

Na piáno bude hrát tatínek Sandry, pan Richard Pogoda, a určitě dojde i na osobní setkání s protagonisty besedy „ZÁKONY BOHATSTVÍ“.

 

Tomáš Lukavec, spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Během 3 let vytvořil vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností a spolupráce s více jak 84 000 klienty, mezi které patří nadnárodní korporace, osobnosti, ale hlavně a především obyčejní lidé, kteří hledají cestu, jak vydělávat více tím, co milují. Autenticky. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, píše, přednáší na univerzitách nebo spí.

Sandra Pogodová je česká herečka a moderátorka. Sandru mohli diváci registrovat už v 90. letech, kdy si zahrála menší role ve filmu Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu a v sérii Byl jednou jeden polda. Největší slávu ji přinesl seriál Rodinná pouta a následné pokračování Velmi křehké vztahy, kde hrála sestřičku Stáňu.

Sklony k divadlu podědila po svém otci, který se divadlu nadšeně věnoval v Olomouci, spolu s bývalým (tehdy teprve budoucím) ministrem Pavlem Dostálem.

V současnosti se Sandra věnuje cestování, osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití.

Akce se koná pod záštitou „Festivalu zdraví“.

Máte-li zájem na akci vystavovat, stát se jejím partnerem či ji podpořit, pište na info@forsberg.cz

Cena v předprodeji 390 Kč, cena na místě 450 Kč